Քաղաքականություն

Ովքեր են ԱԺ ապագա պատգամավորները․ ամբողջական ցանկ:

ArmLur.am-ն արդեն հայտնել էր, որ ԿԸՀ-ը հաստատել է ԱԺ պատգամավորների անվանական ցանկը։ Այժմ ներկայացնենք, թե ովքեր են ԱԺ ապագա պատգամավորները՝

Իմ քայլը կուսակցությունների դաշինքի՝


Թիվ 1 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Կոնջորյան Հայկ Արսենի
2. Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի
3. Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի

Թիվ 2 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից ՝
1. Նազարյան Լենա Ռաֆայելի
2. Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի
3. Մակունց Լիլիթ Կամոյի
4. Հովակիմյան Վահագն Միսակի

Թիվ 3 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից ՝
1. Միրզոյան Արարատ Սամվելի
2. Հակոբյան Հրաչյա Վաչիկի
3. Գրիգորյան Հռիփսիմե Աշոտի
4. Պապոյան Գեվորգ Հարությունի

Թիվ 4 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Սիմոնյան Ալեն Ռոբերտի
2. Գրիգորյան Վահագն Ռոբերտի
3. Սիմիդյան Հակոբ Կարապետի

Թիվ 5 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Թևոնյան Սեդրակ Ռազմիկի
2. Գասպարյան Տաթևիկ Մաթևոսի
3. Ատոմյան Սերգեյ Սամվելի
4. Աղազարյան Հովիկ Հովսեփի

Թիվ 6 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Մեխակյան Արգիշտի Մեխակի
2. Ենգիբարյան Վիկտոր Լևոնի
3. Մկրտչյան Նարեկ Արշակի

Թիվ 7 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Ասատրյան Մաթևոս Գոռի
2. Մովսիսյան Սերգեյ Լևիկի

Թիվ 8 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Կարապետյան Վարազդատ Ազատի
2. Սարգսյան Հայկ Զարեհի
3. Թովմասյան Թագուհի Մանվելի

Թիվ 9 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Խաչատրյան Արամ Մայիսի
2. Մկրտչյան Արեն Միքայելի
3. Դավոյան Արփինե Հրահատի
4. Պետրոսյան Արտաշես Պետրոսի

Թիվ 10 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Միքայելյան Սասուն Մեխակի
2. Հովհաննիսյան Վահե Սահակի
3. Հակոբյան Վաղարշակ Սոսի
4. Ստեփանյան Լիլիթ Սասունի

Թիվ 11 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Սարուխանյան Կարեն Հակոբի
2. Հովսեփյան Սոֆիա Ազատի
3. Բաղդասարյան Նազելի Հրաչի

Թիվ 12 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Կարապետյան Տիգրան Գոռի
2. Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի
3. Խաչատրյան Արմեն Էդմոնդի

Թիվ 13 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Փաշինյան Սիփան Արտակի
2. Ղալումյան Վահե Վոլոդյայի

Համապետական ցուցակի երկրորդ մասից՝

1. Բակոյան Ռուստամ Զուրբայի
2. Սանդիկով Ալեքսեյ Իվանի
3. Միխայլով Արսեն Պետրովիչի
4. Հասանով Կնյազ Համիդի

Համապետական ցուցակի առաջին մասից՝
1. Ռուբինյան Ռուբեն Կարապետի
2. Կարապետյան Մարիա Էդվարդի
3. Խաչատուրյան Նարինե Լեվոնի
4. Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի
5. Բադալյան Լուսինե Խաչիկի
6. Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի
7. Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի
8. Սողոմոնյան Եղիշե Հենրիկի
9. Փամբուխչյան Արմեն Սոկրատի
10. Թորոսյան Շիրակ Արտեմի
11. Կարապետյան Աննա Սամվելի
12. Գևորգյան Հայկ Հերբերտի
13. Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի
14. Իգիթյան Հովհաննես Հենզիկի
15. Բոշյան Արման Արամի
16. Եղոյան Արման Աշոտի
17. Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի
18. Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի
19. Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի
20. Ուլիխանյան Տիգրան Արմենի
21. Ղազարյան Թագուհի Արարատի
22. Ջուլֆալակյան Արսեն Լևոնի
23. Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի
24. Ղազարյան Սոնա Արայի
25. Մկրտչյան Կորյուն Լևոնի
26. Մանուկյան Արտակ Չուբարի
27. Գրիգորյան Սուրեն Սամվելի
28. Գալստյան Մերի Արսենի
29. Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի
30.Դանիելյան Համազասպ Գրիգորի
31. Գաբրիելյան Սիսակ Արմենի
32. Առաքելյան Էդգար Արմենի
33. Գևորգյան Գոռ Գևորգի
34. Թունյան Բաբկեն Էդիկի
35. Հայրապետյան Տաթևիկ Արմենի
36. Ավետիսյան Սոս Վահեի
37. Թևոսյան Վահագն Գոռի
38. Վարդանյան Ծովինար Գևորգի
39. Դավթյան Արթուր Ռազմիկի
40. Զոլյան Միքայել Սուրենի
41. Ջուլհակյան Արուսյակ Թովմասի
42. Խանդանյան Սարգիս Հայկի

« Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության՝


Թիվ 1 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Վարդանյան Վարդան Նահապետի

Թիվ 5 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Ստեփանյան Տիգրան Վաչիկի

Թիվ 6 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Գեվորգյան Քաջիկ Նահապետի
2. Աղաբաբյան Արայիկ Ռազմիկի

Թիվ 7 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Առուստամյան Նորա Սեդրակի

Թիվ 8 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Մադաթյան Հրանտ Ռոբերտի

Թիվ 9 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Դալլաքյան Արթուր Ալբերտի

Թիվ 10 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Բաբայան Էդուարդ Վլադիմիրի
2. Մանուկյան Դավիթ Անդրանիկի
3. Հայրապետյան Ջանիբեկ Սերոբի

Թիվ 11 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Ղուկասյան Վարդան Կոլյայի
2. Գրիգորյան Վարդևան Ֆաբրիցուսկի

Թիվ 12 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Զոհրաբյան Նաիրա Վահանի

Համապետական ցուցակի առաջին մասից՝
1. Ծառուկյան Գագիկ Կոլյայի
2. Մելքումյան Միքայել Սերգեյի
3. Գրիգորյան Արթուր Գրիշայի
4. Ուրիխանյան Տիգրան Խաչատուրի
5. Աբովյան Արման Վլադիմիրի
6. Էնֆիաջյան Վահե Սարգսի
7. Տոնոյան Իվետա Սասունի
8. Պետրոսյան Գևորգ Վոլոդյայի
9. Բագրատյան Սերգեյ Պապաշի
10. Իսայան Շաքե Ռոբերտի
11. Ծառուկյան Արտյոմ Ռաֆայելի
12. Պողոսյան Կարինե Համլետի
13. Սողոմոնյան Սողոմոն Սերյոժայի

«Լուսավոր Հայաստան» կուսակցության՝

Թիվ 1 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Բաղդասարյան Գուրգեն Նիկոլի

Թիվ 2 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Գորգիսյան Գևորգ Սամվելի

Թիվ 3 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Մարուքյան Էդմոն Հրաչիկի

Թիվ 4 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Թանդիլյան Մանե Վանյայի

Թիվ 6 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Անդրեասյան Էդվարդ Հրաչի

Թիվ 8 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Ստեփանյան Ռուբիկ Շահումի

Թիվ 9 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Սիմոնյան Տարոն Վարդանի
2. Այվազյան Հրանտ Գնունու

Թիվ 11 ընտրական տարածքի տարածքային ընտրական ցուցակից՝
1. Մինասյան Սարիկ Սամվելի

Համապետական ցուցակի առաջին մասից՝
1. Բաբաջանյան Արման Շամիրի
2. Խաչատրյան Արկադի Սանասարի
3. Սամսոնյան Անի Տաճատի
4. Բաբայան Հարություն Վիլիկի
5. Եղիազարյան Արմեն Էդիկի
6. Կոստանյան Աննա Մայիսի
7. Սիմոնյան Կարեն Մանվելի
8. Գրիգորյան Սրբուհի Էդիկի
9. Ալեքսանյան Սարգիս Ռոբերտի

Առնչվող Հոդվածներ